Dokumentų naikinimas

Konfidencialus dokumentų naikinimas, tai Jūsų įmonės informacijos garantas. Atlikdami šias paslaugas Jūs būsite ramūs, kad Jūsų įmonės paslaptys ir Jūsų asmens darbuotojų ir klientų duomenys bus konfidencialiai sunaikinti laikantis aukščiausių tarptautinių standartų. Užtikrinant aukštą konfidencialumo ir saugumo lygį, dokumentų galime atvykti mes, arba juos į mūsų naikinimo centrą pristatyti Jūs. Pageidaujant galite stebėti visą dokumentų naikinimo procesą ir įsitikinti dokumentų sunaikinimu neatpažįstamai.

dokumentu naikinimas
sunaikinti dokumentai
Sunaikinę dokumentųs dokumentus, įšrašysime darbų atlikimo aktą patvirtinantį dokumentų sunaikinimo faktą ir pagal kokia technologiją buvo atliktas naikinimas. Pageidaujant prieš naikinimą galime atlikti dokumentų vertės ekspertizę ir nustatyti ar dokumentų saugojimo terminas pasibaigęs ir ar galima juos jau naikinti.  Dokumentų naikinimas atliekamas naudojant galingą pramominę techniką kuri gali naikinti iki 2 tonų per valandą greičių. Priklausomai nuo duokumentų rūšies dokumentai gali būti naikinami P3-P6 standartais pagal DIN 66399 standartą.

Naikinimas.lt komanda turi ilgametę patirtį naikinant valstybinio ir privataus sektoriaus dokumentus. Atliekame archyvo valymo ir archyvo naikinimo darbus, kurie užtikrina Jūsų dokumentų archyvo atitikimą pagal saugos reikalavimus. Įmonėse pastatome konfidencialių dokumentų konteinerius, kuriuose galima kaupti saugiai galima dėti konfidencialius dokumentus. Konteineriui užsipildžius, konteinerį pakeisime, o dokumentus konfidencialiai sunaikinsime. Taip užtikrinsime dokumentų apsaugą įmonės viduje. Įmonei kraustantis į kitas patalpas konteinėrio pastatymas ypač aktualus, kadangi galite persikėlimo metu įvertinti ir nereikalingus dokumentus saugiau sunaikinsi.

smulkinti dokumentai

Dokumentų naikinimo aktas

Jums pageidaujant sudarysime dokumentų naikinimo aktą. Atliksime dokumentų ekspertizę, nustatysime dokumentus kurių saugojimo terminas pasibaigęs, surašysime į dokumentų naikinimo aktą ir pateiksime vadovui tvirtinti. Patvirtinus ir suderinus aktą, dokumentus saugiai ir konfidencialiai sunaikinsime. Kadangi naudojama galinga pramoninė naikinimo įrangą, galime naikinti dėžėmis, segtuvais su metalinėmis įsegėlėmis, įmautėmis ir t.t. Dokumentų nebūtina rūšiuoti, ištraukinėti priemaišas. Sunaikinti dokumentai perdirbami antriniam panaudojimui, todėl užtikrinamas aukštas ekologinis lygis.